Шановні клієнти! Наявність та ціна на сайті не актуальні!

Зробити замовлення, переглянути актуальні ціни та наявність можна на новому сайті

EASYPARTS.UA

Зроблені замовлення на даному сайті будуть ігноруватись.

Headlines
+380 97 10 141 10

Headlines

Азіатська фірма CTR приєдналася до каталогу TecDoc
Азіатська фірма, яка виробляє різні конструкції підвіски, деталі рульової рейки і рульового управління, а також гальмівні системи і запчастини для двигунів і коробок CTR приєдналася до каталогу TecDoc.Головні маркетингові начальники і директора вважають, що подібне приєднання позитивним чином позначиться на їх подальший розвиток.ЗавдякиTECDOC компанія планує збільшення обсягу продажів, поліпшення якості обслуговування клієнтів, а також розширити асортимент таким чином, щоб він був максимально зручний для покупців.Важливо відзначити, що левову частку продажів складають елементи шасі, всі деталі..
DENSO додала в свою лінійку нові 5 свічок розжарювання
В даний момент лінійка товарів компанії DENSO може похвалитися установкою свого обладнання в більш ніж 200 автомобілів різних марок. Тому загальна кількість автомобілів перевищує 3.5 мільйона, і на таку кількість автомобілів випускається 18 видів товарів.Таким чином, великий обсяг товарів DENSO, а також їх відмінна репутація дозволить продавцям пропонувати клієнтам дані товари. В даному випадку свічки розжарювання, які можна встановити в більшість автомобілів.Дані свічки - кращі свічки на автомобільному ринку, так як вони мають ряд переваг. Такі свічки можуть дозволити здійснити миттєвий нагрі..
Компанія BOSCH випустила новий асортимент ламп Ultra White
Німецька група компаній Bosch випустила новий асортимент автомобільних ламп Ultra WhiteЛампи мають внутрішньої температурою в 4200 кельвінів. Порівнюючи дані лампи зі звичайними галогеновими лампами, можна виділити, що дані мають більшу на 30 відсотків світність. Це обумовлюється високою температурою роботи. Відтінок світла, що виходить з ламп, є білим, який ближче до ксенон.Відмінність таких галогенних ламп в економії, тому вони і є пріоритетним вибором для більшості покупців. Інший їх особливістю можна назвати тривалий термін служби. Лампи Bosch виготовляються з високоміцного скла, яке може ..
Нова розробка компанії Mahle - електронний термостат
Термостат - дуже важлива ланка для автомобіля, так як він відповідає на температурний режим двигуна. Він не тільки захищає від перегрівання двигуна, але і призначений для його прогрівання до потрібної кількості градусів в зимову пору року.Прості термостати давно вийшли з області застосування в автомобільному світі. Навіть на бюджетні іномарки встановлюють термостати з електронним управлінням. Основні особливості установки такого типу термостата - зменшення кількості палива, що витрачається, а також викиду вихлопних газів в атмосферу. Електронна начинка контролює температуру двигуна таким чином..
Новий повітряний фільтр для автомобіля Ауді Q7 від Mahle
Mahle «GmbH» вносить конструктивні зміни в минулу модель повітряного фільтра для автомобіля Ауді модель Q7.Компанія випустила новий фільтр повітря в формі підкови для автомобіля Ауді. Повітряний фільтр необхідний для очищення повітря, що надходить в силовий агрегат, це дозволяє поліпшити його аеродинамічні властивості, а також знижує витрату бензину або дизельного палива.Компанія Mahle відома на автомобільному ринку вже дуже давно - з 1925 року. Виготовляючи повітряні фільтра, а в подальшому їх модернізуючи, фірма заслужила добру репутацію серед купівельної середовища. Також компанія..
Оновлення дизайну та специфікації cвічок DENSO
Виробник свічок запалювання Denso оголосив про внесення конструктивних і дизайнерських змін в свою продукцію. Крім оновлення технічного складу зміни торкнулися і пакувального матеріалу. Лінійки, які зазнали змін і тепер продаються в магазинах Ірідіум: Power, Tough і Racing.Основні доопрацювання і доповнення торкнулися ізолятора: зелені колірні смуги тепер не наносяться на контур. Інша зміни - в типі клем, тепер їх випускають незнімними, такі зміни торкнулися більшості позицій в зазначених лінійках. Деякі типи товарів змінилися і кольоровою гамою - колір клем тепер буде срібним, замість мідного..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)